P6F201 Driver'larini ariyorum

Donanım iyi güzel de, üzerine yazılım yüklenmedikçe işe yaramıyor! Bilgisayarlarımızın ayrılmaz parçası işletim sistemi ve uygulamalar hakkında konuları burada konuşabilirsiniz.

Forum Yöneticileri: Bogachan Turk, DolmaX

P6F201 Driver'larini ariyorum

MesajGönderen: Bogachan Turk » 11 Şub 2006, 16:31

Arkadaslar bu anakartin driver'larina sahip olan arkadas varmi
Windows 98 icin suruculerini nasil bulabilrim acaba? Elinde olan varsa bir yerlere upload edebilir mi?
Bogachan Turk
DarkHardware

MesajGönderen: Neyzen » 12 Şub 2006, 00:23

selamlar...

bende driverlar yok ama anladığım bu memlekette arçelik , beko diye utanmadan bilgisayar yapıp satıyoruz diyen sayın ulusal sermayenin vatandaşa attığı bir kazık var....

zira araştırdığım kadarı ile bu boardu üreten firma normal de pc boardu değilde daha çok sanayi tipi tabir edilen , yazar kasa post makinaları vs. tipi cihaz board u üreten bir firma...

bir board üreten bir firmanın sitesinde , o board un modeli bile yer almıyorsa , bunu hakikaten iyi düşünmek gerek...
Her Ne Olursan Ol Ama Sonuçta Mutlaka "ADAM" Ol...
Kullanıcı simgesi
Neyzen

MesajGönderen: BoRa » 14 Şub 2006, 12:34

Driverları anakart modeline göre bulamayacağınız oldukça açık.
Bir forumda yazdığına göre i810 yongaseti kullanan bir anakartmış. intel.com adresinden vga ve anakart driverlarını bulabilirsiniz. Ses kartı içinde ses entegresinin (onboard ses kartı olduğunu varsayıyorum) üstündeki yazılardan driverını bulmayı deneyebilirsiniz. Şahsen ben marka model belli olmayan anakartlarda hep böyle yapıyorum.
aM i eViL ?¿? YeS i aM!!!
Kullanıcı simgesi
BoRa

MesajGönderen: Bogachan Turk » 14 Şub 2006, 21:00

okuyan ve yardim etmeye calisan arkadaslara tesekkur edeirm. Sorunu hallettim.
Bogachan Turk
DarkHardware

Ynt:

MesajGönderen: bensiz_aglama » 02 Nsn 2008, 18:43

BogachanTurk yazmış:okuyan ve yardim etmeye calisan arkadaslara tesekkur edeirm. Sorunu hallettim.

Kardeş benimde elimde öle aynısından bitane var banada lazım acaba bana yardımcı olurmusun :whistle: :whistle: :whistle:
bensiz_aglama

Geri dön: Yazılım Dünyasından Gelişmeler - Haberler

Kimler sitede?

Bu forumu gezmekte olan kullanıcılar: Üye yok ve 2 konuk