PowerPoint'te Arkaplana Müzik Nasıl Konulur?

DVD, DivX, VideoCD, MP3 gibi her türlü multimedya ve digital eğlence konularını tartışacağınız bir forum.

Forum Yöneticisi: DeAgLeMaNyAq

PowerPoint'te Arkaplana Müzik Nasıl Konulur?

MesajGönderen: beethovenjr » 18 May 2007, 19:35

Merhaba
MS PowerPoint'de 30 sayfalık bir slayt hazırladım. Bu slaytlar boyunca arkaplanda müzik çalmasını istiyorum. Fakat yapamadım :(

Müzik koyuyorum fakat müzik, sadece koyduğum sayfada çalıyor; bir sonraki sayfaya geçtiğim an kesiliyor.
Nasıl yapabilirim?
Bilinmeyen ama uysak İnsana döneceğimiz trafik kuralları:
1. Kırmızı ışık yanmasına rağmen sağa dönmek isteyen sevgili arkadaşlarımız! Öndeki sevgili vatandaşımıza korna çalıp küfür etmeyiniz; zira sağa dönüş serbest anlamına gelen yeşil ok şeklindeki lamba yanmıyorsa veya hiç yoksa, bu kırmızı ışık size de kırmızıdır!
Kullanıcı simgesi
beethovenjr

MesajGönderen: Zafer » 18 May 2007, 20:12

selam sorunun çok basit bi çözümü var fakat nasıl anlatırım bilmiyorum. :)
sayfanın sağ tarafında bulunan menüden slayt geçisini seç altta sesi ekleyecegin sayfayıseç ve ses sekmesinde en altta diğer sesi seç müziği göster seçtiğinde hemen altında sonraki sese kadar dön seçeneği var onu işaretle bu kadar. umarım yardımcı olabilmişimdir.
Image
-----------------------------------------------
Herkes seçimleriyle yaşar.
http://www.zaferkarakus.com.tr
Kullanıcı simgesi
Zafer

MesajGönderen: hatipoglu » 18 May 2007, 21:54

Hasan YİĞİT
Kullanıcı simgesi
hatipoglu

Re: PowerPoint'te Arkaplana Müzik Nasıl Konulur?

MesajGönderen: esaribay » 01 Hzr 2007, 20:07

beethovenjr yazmış:Merhaba
MS PowerPoint'de 30 sayfalık bir slayt hazırladım. Bu slaytlar boyunca arkaplanda müzik çalmasını istiyorum. Fakat yapamadım :(

Müzik koyuyorum fakat müzik, sadece koyduğum sayfada çalıyor; bir sonraki sayfaya geçtiğim an kesiliyor.
Nasıl yapabilirim?

Dosya formatı Wav formatında olacak. Gerisi saniye zaman herşeyi ayarlayabilirsiniz.
DELL XPS 1530 - 1x2048 DDR2 667 1x1024 DDR2 667 - Nvidia 8600 GT 256MB DDR3- 250 GB 5400rpm Toshiba SATA- 8x TEAC DVD RW Windows Vista Home Premium (5.1) - Mozilla Firefox
AMD Athlon II X3 425 - Asus M3A78-EM- 1x2048 DDR2 1033 Kingston - Zotac 9500GT 1024MB DDR2- 750 GB 7200rpm Samsung Spinpoint SATA2 - 16x LG DVD - 12xDVD RW NEC- Avermedia DVBS Pro - AOPEN H600B - -Samsung ML 1610 Laser Yazıcı - Windows XP Professional - Mozilla Firefox
esaribay

Geri dön: MultiMedia: DVD, DivX, VideoCD, MP3 ve Diğerleri Üzerine

Kimler sitede?

Bu forumu gezmekte olan kullanıcılar: Üye yok ve 3 konuk