Asics nerede satılır? (ankara)

Off Topic! Panoya kayıtlı kullanıcıların, çok derinlere dalmadan, çeşitli konularda sohbet edebilecekleri bir alan. Bilgisayarla uğraşmaktan bunalanların biraz mola vermesi için....

Forum Yöneticisi: sondinozor

Asics nerede satılır? (ankara)

MesajGönderen: Burak Can » 01 Kas 2011, 18:26

Asics'in almak istediğim bir ayakkabısı var.(tiger değil) zizigo'dan falan siparişle uğraşmak istemiyorum. Ankara'da nerede satılır?
Image
Kullanıcı simgesi
Burak Can

Ynt: Asics nerede satılır? (ankara)

MesajGönderen: NeRu » 01 Kas 2011, 18:30

İzmir caddesindeki ülkealan pasajına baktınız mı?
escape from life
http://bcinarli.com
Kullanıcı simgesi
NeRu

MesajGönderen: Burak Can » 01 Kas 2011, 18:33

yok hayır bakmadım. satılıp satılmadığını bilmiyorum orda. emin olmadan da oraya gitmek istemiyorum. trafik,park vs..
Image
Kullanıcı simgesi
Burak Can

MesajGönderen: Kadir.K » 01 Kas 2011, 20:15

Siteye göre :

BETA
  • ANKARA (ÇAYYOLU 8.CA. ARCADIUM AVM KAT:1 NO:192/114 ÇAYYOLU)
  • ANKARA (BAHÇELİEVLER MH.ATATÜRK BLV.NO:97/A-11-12)

YKM
  • ANKARA (ANKAMALL AVM KONYA DEVLET YOLU NO:2 /Z-16 AKKÖPRÜ ANKARA )
  • ANKARA (GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO:3 KIZILAY/ANKARA )
  • BLU SPOR, ANKARA
  • BOYNER, ANKARA
  • INTERSPORT ANKAMALL, ANKARA
  • INTERSPORT BİLKENT, ANKARA
  • INTERSPORT GORDION, ANKARA
  • TRAINING SPORT, ANKARA

Özellikle Intersport mağzalarında sürekli görüyorum.
Image
Kadir.K

MesajGönderen: KaraSinek » 02 Kas 2011, 10:58

ülkealan 'a benim yolum düşmedi, ama ben de bi süredir alışveriş merkezlerinde asics in şu tip(sarı tabanlı!) volleyball ayakkabılarına bakıyorum ama denk gelemedim(bayan modelleri var.)
Image
AMD Athlon II X4 640 | GIGABYTE GA-MA780G-UD3H | GIGABYTE GV-R4850OC-1GH | KINGSTON HyperX 2GB*2 DDR2-1066 | SANDISK 120GB Extreme | WD Cavier Black 1TB | ASUS Xonar hdav deluxe | Razer CopperHead & Gigabyte M8000X Ghost
SAMSUNG B2430 LCD | 2x1TB WD MyBook Studio Edition, 2TB WD MyBook Essential
Studio Monitors: Fostex PM0.4 + Subwoofer: Sony SA-W2500 , Game Headset: Logitech G35
Kullanıcı simgesi
KaraSinek

MesajGönderen: ormancini » 02 Kas 2011, 11:59

Sadece meraktan bir soru

Neden illa asics? Ozelligi nedir?

Benim de sport ayakkabi almam lazim. Farkinda olmadan sole bir aliskanlik yapmisim - Spor ayakkabilarim Adidas, kiyafetlerim Nike. En son bir Reebok aldim, pek memnun kalmadim. Simdi gene bakiyorum spor ayakkabilarina, tavsiyelerinizi zevkle okurum.

Genelde kosu, yuruyus, basketbol, voleybol falan oynamak icin bi'si bakiyorum. Salonda giyicem.
http://5tshirt1dunya.tumblr.com/

"Aile toplumun en kücük fasizan kurumudur. Otorite, yani aile büyükleri, kendi istekleri -ki cogu zaman bu istekler toplumun istekleri olarak karsimiza cikar- dogrultusunda
bir birey yerine, kendileri ile ayni düsüncelere, ayni yasam tarzina ve ayni degerlere sahip bir "köle" yetistirirler."

Kaosgl.org
Kullanıcı simgesi
ormancini

MesajGönderen: Burak Can » 02 Kas 2011, 13:40

spor amaçlı değil benim aradığım ayakkabı. günlük kullanım için 80ler tarzında retro bir ayakkabı çıkartmış assics. ondan arıyorum. yoksa çok sempatim olan bir marka değil asics. spor amaçlı ben genelde nike tercih ediyorum ayakkabı. taban yapısı itibariyle en az ayakları yoran nike bana göre...
Image
Kullanıcı simgesi
Burak Can

MesajGönderen: ormancini » 02 Kas 2011, 16:01

"Aile toplumun en kücük fasizan kurumudur. Otorite, yani aile büyükleri, kendi istekleri -ki cogu zaman bu istekler toplumun istekleri olarak karsimiza cikar- dogrultusunda
bir birey yerine, kendileri ile ayni düsüncelere, ayni yasam tarzina ve ayni degerlere sahip bir "köle" yetistirirler."

Kaosgl.org
Kullanıcı simgesi
ormancini

MesajGönderen: KaraSinek » 02 Kas 2011, 17:00

son birkaç (3-4 )yıldır hiç bir markanın spor ayakkabıların kalitesinden memnun kalamadım. (sadece spor ayakkabı kullanıyorum zaten)
adidas: 1kışlık waterproof vs. trekking ayakkabısının tabanı çıktı, firmaya gitti 1-2ay beklendi iade edildi -- 4ay önce yine trekking bir ayakkabısı aldım ilk haftasında dikişlerinden üst kısmı yırtıldı. senaryo yine aynı 1-2 ay bekle iade alsınlar... koşu ayakkabım da adidas bunun da iç tabanı sürekli kayıyor. bu durumda koşu yapmak mümkün olmuyor...
nike: 3-4 ayakkabı eskittim yırtılma vb. bi sorunum olmadı ama 1sezonda ayakkabı iyice kendini bırakıyorsanki yıllardır kullanılıyormuş gibi...
reebok: taban özellikleri enteresan modeller çıkarıyor. hiçbiri bana hitap etmiyor. fakat en son aldığım basketbol ayakkabısından çok memnunum.
columbia: günlük kullanım için şuanda favorim, omni shield bir modelini aldım tavsiye ederim. şu -> http://www.backcountry.com/images/items ... /COATL.jpg
jack wolfskin: kışlık uzun bilekli bot modellerinden birtanesi 3yıldır kullanıyorum. hala üzmedi...

asics e gelince, lisede o voloyball modellerinden kullanmıştım, all-around spor için en uygun model kanaatindeyim, fitness da, squash vb. kullanımda, koşu bandı üzeri oldukca konforlu... ve uzun ömürlü modeller olarak görüyorum...
AMD Athlon II X4 640 | GIGABYTE GA-MA780G-UD3H | GIGABYTE GV-R4850OC-1GH | KINGSTON HyperX 2GB*2 DDR2-1066 | SANDISK 120GB Extreme | WD Cavier Black 1TB | ASUS Xonar hdav deluxe | Razer CopperHead & Gigabyte M8000X Ghost
SAMSUNG B2430 LCD | 2x1TB WD MyBook Studio Edition, 2TB WD MyBook Essential
Studio Monitors: Fostex PM0.4 + Subwoofer: Sony SA-W2500 , Game Headset: Logitech G35
Kullanıcı simgesi
KaraSinek

MesajGönderen: yarimpower » 02 Kas 2011, 18:48

Image
Bende bundan aldım bugün.Asics süper koşu ayakkabısı yapar.Kendi teknolojisi jel tabanı var ama iyi modelleri zor bulunuyor.
Image
Kullanıcı simgesi
yarimpower

MesajGönderen: Burak Can » 02 Kas 2011, 21:04

yok bu değildi ama buda güzelmiş. 2 etti asics :) acil bulmalı
Image
Kullanıcı simgesi
Burak Can

MesajGönderen: ormancini » 02 Kas 2011, 21:09

KaraSinek yazmış:son birkaç (3-4 )yıldır hiç bir markanın spor ayakkabıların kalitesinden memnun kalamadım. (sadece spor ayakkabı kullanıyorum zaten)
adidas: 1kışlık waterproof vs. trekking ayakkabısının tabanı çıktı, firmaya gitti 1-2ay beklendi iade edildi -- 4ay önce yine trekking bir ayakkabısı aldım ilk haftasında dikişlerinden üst kısmı yırtıldı. senaryo yine aynı 1-2 ay bekle iade alsınlar... koşu ayakkabım da adidas bunun da iç tabanı sürekli kayıyor. bu durumda koşu yapmak mümkün olmuyor...
nike: 3-4 ayakkabı eskittim yırtılma vb. bi sorunum olmadı ama 1sezonda ayakkabı iyice kendini bırakıyorsanki yıllardır kullanılıyormuş gibi...
reebok: taban özellikleri enteresan modeller çıkarıyor. hiçbiri bana hitap etmiyor. fakat en son aldığım basketbol ayakkabısından çok memnunum.
columbia: günlük kullanım için şuanda favorim, omni shield bir modelini aldım tavsiye ederim. şu -> http://www.backcountry.com/images/items ... /COATL.jpg
jack wolfskin: kışlık uzun bilekli bot modellerinden birtanesi 3yıldır kullanıyorum. hala üzmedi...

asics e gelince, lisede o voloyball modellerinden kullanmıştım, all-around spor için en uygun model kanaatindeyim, fitness da, squash vb. kullanımda, koşu bandı üzeri oldukca konforlu... ve uzun ömürlü modeller olarak görüyorum...

Outdoor'da Columbia'nin uzerine tanimam. 2 yil once aldigim ayakkabi hala yeni gibi duruyor, gecen kis haftada 3 gun giyiyordum nerdeyse, bu yaz da hiking cok yaptim, hala yeni gibi - tavsiye ederim

Kaosgl.org
Kullanıcı simgesi
ormancini

Geri dön: Off Topic - Café DarkHardware

Kimler sitede?

Bu forumu gezmekte olan kullanıcılar: Google [Bot], KnightFall ve 20 konuk