Yenibosna Spotçular Çarşısı Nerede?

Off Topic! Panoya kayıtlı kullanıcıların, çok derinlere dalmadan, çeşitli konularda sohbet edebilecekleri bir alan. Bilgisayarla uğraşmaktan bunalanların biraz mola vermesi için....

Forum Yöneticisi: sondinozor

Yenibosna Spotçular Çarşısı Nerede?

MesajGönderen: Alp Özgüder » 03 Ağs 2009, 09:15

Yenibosna Koçtaş'ın oralarda olduğunu duydum Mecidiyeköy'den E5'e çıkıp kapatır giderim oraya sanırım E5 Koçtaş; ama oradan sonra nasıl bulacağım?
Alp Özgüder

Ynt: Yenibosna Spotçular Çarşısı Nerede?

MesajGönderen: stardust » 03 Ağs 2009, 12:06

sağ tarafta kalıyor zaten, toyota sonkar var onu geçince hemen, yalnız E5'ten havaalanı sapağına gelmeden önce bir yerlerden içeri yanyola girmeniz lazım, direk e5 üzerinden dönüş yok...
google maps' den tam olarak "Toyota - Sonkar Yeni Bosna" diye aratırsanız gitceğiniz yeri görebilirsiniz, taa yenibosna sapağından dönmenize gerek yok havaalanı kavşağına gelmeden 1 önceki dönüşten dönseniz yeter.
eyvallah der, o şarabı ben de içerim... o gün sen de bitersin...
Kullanıcı simgesi
stardust

MesajGönderen: Arcolion » 03 Ağs 2009, 12:15

Alp Özgüder yazmış:Yenibosna Koçtaş'ın oralarda olduğunu duydum Mecidiyeköy'den E5'e çıkıp kapatır giderim oraya sanırım E5 Koçtaş; ama oradan sonra nasıl bulacağım?

Ne almaya gidiyorsun?
“Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!”
- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Image
Kullanıcı simgesi
Arcolion
Forum Yöneticisi

MesajGönderen: Euzkadi_Ta_Askatasuna » 03 Ağs 2009, 12:36

Alp selam;
İncirli>>Yenibosna güzergahından E5 te Şirinevleri geçene kadar devam ediyorsun, şirinevleri geçer geçmez yan tarafa Yenibosna yanyola doğru giriyorsun, daha sonr yanyoldan devam edip devam ediyorsun, Opet benzin istasyonunu geçtikten hemen sonra sağa doğru giriyorsun , daha sonra hemen sol yapıyorsun bir 50-100 metre gittikten sonra sağında kalıyor spotçular çarşısı.
Şöyle de bir resim işini görebilir.

Image
ABIT AW9D-MAX + Intel E5200 @4020Mhz + XIGMATEK HDT-S1283 + 2*2GB DDR2-800mhz OCZ Platinium (4-4-4-12) + XIGMATEK MIDGARD + FSP BLUESTORM(500w) + SEAGATE 500GB + SAMSUNG 500GB + SAPPHIRE RADEON HD3850 + SAMSUNG 2232BW + SkyStar2 + Vu+Duo + Metronet 10Mbps + D-Link DIR-300 Router (DD-WRT firmware)
Always love!... http://www.haggard.de Image Image Image
Kullanıcı simgesi
Euzkadi_Ta_Askatasuna

MesajGönderen: Alp Özgüder » 03 Ağs 2009, 14:03

Çok teşekkürler herkese.Gittim; ancak spotluk bir olayı kalmamış Karaköy ile aynı fiyatı çekiyorlar.

Ben Rami'den vuruk ama sıfır, buzdolabı aldım nasıl olsa öğrenci evine olacak.450 Lira çift kapı İndesit hafif vurulmuş 10 taksit.
Alp Özgüder

Geri dön: Off Topic - Café DarkHardware

Kimler sitede?

Bu forumu gezmekte olan kullanıcılar: Forgotten, Google [Bot], Kibitzer, Mr.Crunch, rjronus, The 5th Horseman ve 24 konuk